Víno a iné alkoholické nápoje sú dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. MÁM VIAC AKO 18 ROKOV

Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby sme vám mohli poskytovať lepšie služby.

close

Ruché di Castagnole Monferato – VEGANO DOCG

Montalbera

Červené víno aj pre veganov. Mladé suché víno rubínovo červenej farby s jemným fialovým nádychom, počas zrenia získava granátový odtieň. Vôňa je intenzívna, trvácna, aromatická, ovocná; pripomína lupene ruží a fialky, časom získava korenistý nádych. Chuť je hrejivá a harmonická. Hodí sa k stredne a dlhodobo zrejúcim syrom s výraznou chuťou (Castelmango, Grana Padano, Toma), k jahňacine a k druhým chodom z diviny, k šalátom a grilovanej zelenine.

Víno s certifikátom pre veganov. Počas pestovania sa nepoužívajú hnojivá, ktoré obsahujú stopy živočíšnych prvkov. Žiadne stopy vajec. 

  15,46 € (s DPH)

  750ml

  Tento produkt nie je na sklade

  Detaily produktu

  Výrobca

  Montalbera

  Odroda viniča

  Ruché

  Obsah alkoholu

  14,5 %

  Kvalifikácia

  DOCG

  Oblasť pestovania

  Castagnole Monferrato

  Objem

  750ml

  Adresa dodávateľa

  1 Seguire Indicazioni per Grana, 14030 Castagnole Monferrato

  Krajina pôvodu

  Taliansko

  Montalbera

  Spoločnosť Montalbera vznikla na začiatku 20. storočia v oblasti medzi obcami Grana, CastagnoleMonferrato a Montemagno. Už niekoľko generácií sa rodina Morando vášnivo venuje pestovaniu odrody RUCHÉ, čím je veľmi známa. Montalbera je zaradená medzi najväčšie vinohradníctva v Piemonte. Základ úspechu spočíva v tradičných hodnotách a poznaní, preneseného do výroby vína. Spoločnosť spracuváva výlučne hrozno z vlastných viníc. Vek viničov sa pohybuje medzi 7 - 30 rokmi. 82 ha je vysadených odrodou Ruché, 15 ha odrodou Moscato, ďalej sú to odrody Barbera, Grignolino a Viognier. Spoločnosť získava každoročne významné vinárske ocenenia.

  Podobné produkty