Víno a iné alkoholické nápoje sú dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. MÁM VIAC AKO 18 ROKOV

Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby sme vám mohli poskytovať lepšie služby.

close

Vaječné cestoviny TAGLIATELLE s čiernou hľuzovkou

TartufLanghe

Vaječné cestoviny s hľuzovkou sa vyrábajú ručne pomocou skutočne remeselnej metódy spracovania: Tagliatelle sa pretláčajú cez bronzové válce, narežú sa a pomaly sa sušia na drevených stavoch cca. 18 hodín.

Príprava: Tagliatelle varíme v dvoch litroch slanej vody asi 4- 5 minút, scedíme a na panvici s kúskom masla alebo oleja premiešame. Cestoviny môžeme posypať syrom Parmigiano Reggiano.

  18,94 € (s DPH)

  500g

  Na sklade
  Detaily produktu

  Detaily produktu

  Výrobca

  TartufLanghe

  Objem

  500g

  Adresa dodávateľa

  Localitá Catena Rossa 7, 12040 Piobesi ď Alba

  Krajina pôvodu

  Taliansko

  Zloženie

  biela múka z pšenice, vajcia 20%, letná hľuzovka (Tuber aestivum Vitt.) 1%, aróma,

  Nutričné hodnoty na 100g.: Energie 1.624 kj/384 kcal, Tuky 4,2g. Nasýtené mastné kyseliny 1,2 g. Sacharidy 70g. Z toho cukry 0,5g. Bielkoviny 15 g. Soľ 0,08 g..

  TartufLanghe

  Tartuflanghe je rodinná spoločnosť, ktorá už 35 rokov vyrába z hľuzovky piemontské špeciality a prináša ich do gastronómie vždy v rovnakej kvalite s dôrazom na detail.

  Zakladatelia, milovníci kulinárskeho umenia, začali svoju aktivitu v r. 1968 používaním hľuzovky v kuchyni, vo svojej reštaurácii „ U Beppeho „ . V roku 1990 priniesli na trh svoj prvý produkt hľuzovkové cestoviny. Ich ikona „ laTartufissima" bola prvou cestovinou s hľuzovkou na svete a v roku 1992 získala ocenenie Fancy Food Summer Show v New Yorku ako najlepší produkt roka. Vznikli prvé recepty pre gurmánov, aby si mohli vychutnať chutné jedlá aj mimo sezóny a to vďaka novým produktom, ktorú umožňujú dlhšie uchovávanie hľuzovky. Avantgardným produktom sa stáva v roku 2010 dehydrovaná hľuzovka, ktorá umožňuje uchovávať chuť a kvalitu čerstvej hľuzovky dlhú dobu. Od roku 2005 pribudli v ponuke nové produkty „Sladká hľuzovka" , slávne čokoládové pralinky s piemontskými lieskovcami , ktoré sa vyrábajú v mnohých variantách.

  Tartuflanghe dodáva svoje produkty do celého sveta, spolupracuje s najlepšími kuchármi a s najvýznamnejšími medzinárodnými sieťami hotelov.