Víno a iné alkoholické nápoje sú dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. MÁM VIAC AKO 18 ROKOV

Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby sme vám mohli poskytovať lepšie služby.

close

TRIFULÓN – biela čokoláda s Cappuccinom

TartufLanghe

Biela jemná čokoláda z ktorej je vyrobené naša čokoládová hľuzovka doplnená mandlí a kávou, zdobené kakaom grué. Je dokonalá ku káve alebo ako len malá sladká pauza.

  11,77 € (s DPH)

  200g

  Tento produkt nie je na sklade

  Detaily produktu

  Výrobca

  TartufLanghe

  Objem

  200g

  Krajina pôvodu

  Taliansko

  Zloženie

  biela čokoláda (cukor, maslo kakaové, mlieko v prášku, laktóza,emulzia: sójový lecitin, prírodné aróma vanilky),mandle,cukor, prášková káva 2%, kakový bôb, Môže obsahovať stopy: arašidy, vajcia, sušeného ovocia

  TartufLanghe

  Tartuflanghe je rodinná spoločnosť, ktorá už 35 rokov vyrába z hľuzovky piemontské špeciality a prináša ich do gastronómie vždy v rovnakej kvalite s dôrazom na detail.

  Zakladatelia, milovníci kulinárskeho umenia, začali svoju aktivitu v r. 1968 používaním hľuzovky v kuchyni, vo svojej reštaurácii „ U Beppeho „ . V roku 1990 priniesli na trh svoj prvý produkt hľuzovkové cestoviny. Ich ikona „ laTartufissima" bola prvou cestovinou s hľuzovkou na svete a v roku 1992 získala ocenenie Fancy Food Summer Show v New Yorku ako najlepší produkt roka. Vznikli prvé recepty pre gurmánov, aby si mohli vychutnať chutné jedlá aj mimo sezóny a to vďaka novým produktom, ktorú umožňujú dlhšie uchovávanie hľuzovky. Avantgardným produktom sa stáva v roku 2010 dehydrovaná hľuzovka, ktorá umožňuje uchovávať chuť a kvalitu čerstvej hľuzovky dlhú dobu. Od roku 2005 pribudli v ponuke nové produkty „Sladká hľuzovka" , slávne čokoládové pralinky s piemontskými lieskovcami , ktoré sa vyrábajú v mnohých variantách.

  Tartuflanghe dodáva svoje produkty do celého sveta, spolupracuje s najlepšími kuchármi a s najvýznamnejšími medzinárodnými sieťami hotelov.