Víno a iné alkoholické nápoje sú dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. MÁM VIAC AKO 18 ROKOV

Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby sme vám mohli poskytovať lepšie služby.

close
Nutričné hodnoty na 100g.: Energie 2.226 kj/533 kcal, Tuky 32g. Nasýtené mastné kyseliny 1,7 g. Sacharidy 53g. Z toho cukry 0,1g. Bielkoviny 7,5 g. Soľ 0,75 g..

">

Zemiakové lupienky Chipsy s Pestom

TartufLanghe

Chipsy s Pestom. Najlepšie chipsy sú jemne ochutené našim Pestom, ktorý sa vyrába len z vybraných surovín. Naše chipsy majú jedinečnú a výraznú chrumkavosť, vďaka ich príprave v slnečnicovom oleji a olivovom oleji. Aromatické a chutné občerstvenie, ideálna na vytvorenie nových jedál a tapas.

Nutričné hodnoty na 100g.: Energie 2.226 kj/533 kcal, Tuky 32g. Nasýtené mastné kyseliny 1,7 g. Sacharidy 53g. Z toho cukry 0,1g. Bielkoviny 7,5 g. Soľ 0,75 g..

  2,47 € (s DPH)

  45g

  Na sklade
  Detaily produktu

  Detaily produktu

  Výrobca

  TartufLanghe

  Objem

  45g

  Adresa dodávateľa

  Localitá Catena Rossa 7, 12040 Piobesi ď Alba

  Krajina pôvodu

  Taliansko

  Zloženie

  zemiaky, slnečnicový olej, olivový olej, lyofilizované pesto (Bazalka Genovese 49%, Syr Parmigiano Reggiano, piniové oriešky 9%, Syr Fiore Sardo, cesnak z oblasti Vessalico)2,3%(odpovedá 5,4% čerstvému pestu) zemiakový maltodextrin, soľ, špenátový prášok, prírodné aróma,  

  TartufLanghe

  Tartuflanghe je rodinná spoločnosť, ktorá už 35 rokov vyrába z hľuzovky piemontské špeciality a prináša ich do gastronómie vždy v rovnakej kvalite s dôrazom na detail.

  Zakladatelia, milovníci kulinárskeho umenia, začali svoju aktivitu v r. 1968 používaním hľuzovky v kuchyni, vo svojej reštaurácii „ U Beppeho „ . V roku 1990 priniesli na trh svoj prvý produkt hľuzovkové cestoviny. Ich ikona „ laTartufissima" bola prvou cestovinou s hľuzovkou na svete a v roku 1992 získala ocenenie Fancy Food Summer Show v New Yorku ako najlepší produkt roka. Vznikli prvé recepty pre gurmánov, aby si mohli vychutnať chutné jedlá aj mimo sezóny a to vďaka novým produktom, ktorú umožňujú dlhšie uchovávanie hľuzovky. Avantgardným produktom sa stáva v roku 2010 dehydrovaná hľuzovka, ktorá umožňuje uchovávať chuť a kvalitu čerstvej hľuzovky dlhú dobu. Od roku 2005 pribudli v ponuke nové produkty „Sladká hľuzovka" , slávne čokoládové pralinky s piemontskými lieskovcami , ktoré sa vyrábajú v mnohých variantách.

  Tartuflanghe dodáva svoje produkty do celého sveta, spolupracuje s najlepšími kuchármi a s najvýznamnejšími medzinárodnými sieťami hotelov.