Víno a iné alkoholické nápoje sú dostupné len pre osoby staršie ako 18 rokov. MÁM VIAC AKO 18 ROKOV

Naše webové stránky používajú súbory cookie, aby sme vám mohli poskytovať lepšie služby.

close

Dodacie možnosti, doručenie a prevzatie tovaru.

 

Objednaný tovar je možné prevziať nasledovnými spôsobmi:

  • Osobne na našej adrese v Poprade,Štefánikova 8 v pracovných dňoch Po-Pia od 9:00 – 16:00 (12:00-13:00 obed)

  • Kuriérom (zasielateľskou službou)

 Kuriérom  zasielame tovar, ktorý musí mať zabezpečenú skladovaciu teplotu nižšiu ako 8°C (syry, mäsové výrobky a pod.).

UPOZORNENIE:  Prepravný obal pre salámy a syry priemerne sa doňho zmestí 1,5 - 4 kg. podľa typu produktov.  Pri objednávke salámov a  sýrov je zaúčtované 7,40€ za obal. V prípade nutnosti použitia viacej obalov pre dodávku je zákazník vopred informovaný.


Pri objednávke do 30,- € je zaúčtované 4,80 €
Pri objednávke nad 30,-€ do 50,- € je zaúčtované 2,50 €
Pri objednávke nad 
50,- € je dodanie zdarma !

 

Platobné možnosti

V našom internetovom obchode môžete využiť nasledovné formy platby:

 

  • Platba v hotovosti - len v Poprade na našej firemnej adrese, alebo podľa individuálnej dohody. Objednaný tovar si môžete po predchádzajúcej dohode osobne vyzdvihnúť a priamo pri prevzatí uhradíte platbu za tovar v hotovosti.

  • Kuriérom - tovar Vám zašleme po telefonickom, alebo e-mailovom overení Vašej objednávky na dobierku Kuriérom . Tovar zasielame zvyčajne do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

 

  • Platba na bankový účet - po potvrdení Vašej objednávky je potrebné uskutočniť úhradu na náš bankový účet prevodom, alebo priamym vkladom a následne po overení Vašej platby bude tovar zaslaný kuriérom. Tovar zasielame zvyčajne do 3 pracovných dní od prijatia platby.

  • Platobnou kartou - pri vyplení objednávkového formulára môžete zaplatiť tovar platobnými kartami ako sú: VISA, MASTERCARD, MAESTRO

 

  • Pri objednávke nad 50€ je poštovné zdarma.


Náklady na dodanie tovaru zahŕňajú manipuláciu, balné a poštovné. Manipulačné poplatky sú stanovené v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky a formy platby. Odporúčame zoskupiť viaceré položky do jednej objednávky, aby bola suma za doručenie v prepočte na každý výrobok nižšia.

Vaša objednávka bude odoslaná s našou zárukou a poistením balíka na bezpečné doručenie. V prípade doručenia poškodeného balíka ho nepreberajte a neplaťte, bude nám vrátený a Vám zašleme novú zásielku bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.